Autor Wątek: Ubezpieczenie oc  (Przeczytany 381 razy)

testo

• Newbie
  • *
Ubezpieczenie oc
« dnia: 21-04-2019, 19:03:29 »
Slyszeliscie moze najnowsze wiesci ze swiata ubezpieczen? Ostatnio interesowalem sie troche ta tematyka poniewaz sam zamierzam znalezc sobie tansza alternatywe i natknalem sie na taki koncept. Ma on polegac na tym, ze podpisujemy z ubezpieczycielem klauzule w ktorej zaswiadczamy o naszym bezpiecznym stylu jazdy. Kontrowersyjny jest za to sposob w jaki ma to byc monitorowane poniewaz bedziemy musieli wozic ze soba specjalne urzadzenie, przekazujace do bazy danych nasza historie jazdy. Zdecydowalibyscie sie na takie rozwiazanie gdyby wasze OC mialo byc tansze o polowe? Szczerze to rozwazalem przez chwile taka mozliwosci ale dotarlo do mnie jedno .. moja prywatnosc to najwazniejsze co mam. Wracajac jeszcze do szukania alternatyw to udalo mi sie wypatrzyc w sieci ciekawe narzedzia takie jak porównywark oc - https://www.mfind.pl pozwalajaca w pare minut zweryfikowac wszystkie oferty pod katem naszego samochodu. Zawsze korzystalem ze stacjonarnych biur .. zawsze musi byc ten pierwszy raz i chce teraz zalatwic wszystko przez internet. Z tego co mi wyliczylo na tej stronie to zaplace prawie 20% taniej niz aktualnie :)
« Ostatnia zmiana: 22-04-2019, 12:07:00 wysłana przez testo »