Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - annwo

Strony: [1]
1
Pozostałe / Hurtownia odzieżowa
« dnia: 05-02-2019, 09:35:20 »
Witam wszystkich! Może na forum znajdzie się osoba, która jest mniej więcej obeznana w branży odzieżowej? Myślimy z żoną otworzyć sklep z ciuchami dla dzieci (na początku sklep internetowy) i szukamy hurtowni w której moglibyśmy się zaopatrzyć. Znalazłem sklep e-hurtowo.eu , znacie może? Wiem, mogę skorzystać z wyszukiwarki ale w Polsce i za granicą jest tak wiele hurtowni że dostaję mętliku. Czytałem wiele dziwnych historii na temat współpracy z niektórymi firmami dlatego postanowiłem że będziemy kierować się opiniami.

2
Pozostałe / Wyszukiwarki - zakup biletów
« dnia: 05-02-2019, 09:22:23 »
Witajcie, zazwyczaj podróżuję busami i korzystam z wyszukiwarki połączeń https://dworzeconline.pl/ W sumie jestem z niej zadowolony. Zawsze warto jest mieć jednak wybór, dlatego mam pytanie: z jakich wyszukiwarek korzystacie? Jakie polecacie? Zależy mi na takich, które mają w swojej bazie jak najwięcej przewoźników i jak największą liczbę połączeń.

3
Dzień dobry,

mam kilka zgrzewarek do wymiany. Zastanawiam się nad zamówieniem większym z jakiejś solidnej firmy. Jak myślicie, to będzie ok? https://www.bricoman.pl/narzedzia-reczne/narzedzia-hydrauliczne/zgrzewarki - sprzęt najwyższej półki, tylko nie robiłem tam nigdy wcześniej zakupów, a chciałbym, aby klient był zadowolony. Z góry dziękuję za pomoc, to dla mnie bardzo ważne!

4
Pozostałe / Problemy z erekcją!
« dnia: 10-07-2018, 19:16:11 »
Cześć.
Około 2 tygodnie temu mój chłopak miał miały problem z erekcją, podczas naszych zabaw w łóżku. Przez jakiś czas nie rozmawialiśmy na ten temat, ale wiedzieliśmy, że trzeba rozwiązać ten problem. Na pewnej stronie znalazłam lek https://www.i-apteka.pl/product-pol-39444-Permen-King-x-30-tabletek.html który zamówiłam od razu. Już po pierwszym użyciu ja i mój chłopak czułam się świetnie. Polecam!

5
Pozostałe / Jak rozpromować cukiernię?
« dnia: 06-06-2018, 16:16:18 »
Hej!
Prowadzimy z siostrą małą cukiernię i zastanawiamy się nad tym, jakie kroki powinnyśmy podjąć, żeby jak najlepiej ją wypromować. Póki co zakupiłyśmy ulotki, które poroznosiłyśmy po okolicy, a na wejściu do cukierni stoi witryna chłodnicza, w której leżą wszystkie nasze specjały! To jednak wciąż mało, nie narzekamy na zarobki, ale wiemy, że mogłybyśmy osiągnąć więcej. Jak myślicie, co jeszcze możemy zrobić? Z góry dziękuję za pomoc!

6
Pozostałe / Praca mechanik
« dnia: 13-12-2017, 17:28:23 »
Cześć! Mój brat został wyrzucony na bruk z dużego zakładu z powodu redukcji etatów… Znacie jakieś ciekawe miejsce, gdzie mógłby się sprawdzić? Z zawodu jest mechanikiem. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony: [1]