Autor Wątek: Fine inoxx twój najtańszy dostawca blach kwasoodpornych  (Przeczytany 2231 razy)

fineinoxx

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Szanowni Państwo

Jako firma Fine Inoxx Sp. z o.o. działamy na rynku od 2007 roku. Jesteśmy importerem blach, zimnowalcowanych i gorącowalcowanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Nasze produkty oferujemy na krajowym, oraz międzynarodowym rynku. Naszym głównym celem jest zadowolenie Państwa jako naszych Klientów. Pragniemy utrzymać Wasze zaufanie do naszych produktów, oraz jakości naszych usług.

           Jako solidny partner handlowy, staramy się spełniać wszystkie wymagania jakościowe dotyczące produktów jak i poprawiać działalność organizacyjną i logistyczną. Dzięki naszemu know-how i posiadanemu doświadczeniu, jak również bliskim relacjom z naszymi Klientami jesteśmy elastyczni i możemy skupić się na Waszych potrzebach.

          Oprócz produktów z naszej stałej oferty możemy również dostarczyć inne wyroby ze stali nierdzewnej wg indywidualnego zamówienia. Każdy Klient jest dla nas ważny: zarówno ten duży, mały jak i osoby prywatne.

          Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych dostawców z całego świata. Oferowana przez nas stal nierdzewna i kwasoodporna została gruntownie przetestowana, co potwierdzone jest certyfikatami ISO. Nasza firma zawsze śledzi najnowsze dyrektywy i normy europejskie które pozwalają firmie na dostosowanie się do aktualnego prawodawstwa.

          Mamy w magazynie pełen zakres blach płaskich zimnowalcowanych i gorącowalcowanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Terminowość dostaw pozwala nam na zapewnienie całej gamy towarów. Możemy również stworzyć zapas magazynowy pod konkretnego Klienta. W relacji z Klientami oferujemy wysoki poziom profesjonalnych usług stosując politykę w ramach której, Klienci i dostawcy są traktowani jako nasi najlepsi przyjaciele.

           Na każde przesłane zapytanie odpowiadamy szybko.
Nie ma dla nas trudnych tematów, są tylko te, którym musimy poświęcić więcej czasu.

Pozdrawiam Serdecznie
Mariusz  Dorsz
dyrektor
tel. 668 720 316
mariusz.dorsz@fineinoxx.pl


Fine Inoxx Sp. z o.o.
al. Krakowska 30
05-090 Sękocin Nowy
k / Warszawy
tel. 48 22 720 00 94
fax 48 22 720 54 77
« Ostatnia zmiana: 15-05-2012, 12:15:04 wysłana przez admin »

szymon554

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Fine inoxx twój najtańszy dostawca blach kwasoodpornych
« Odpowiedź #1 dnia: 08-04-2017, 06:48:34 »
a po co ten dostawca jest