IV Sympozjum Stali Nierdzewnych w Polsce 2011

IV Sympozjum Stali Nierdzewnych.
03 listopada 2011 roku.
Warszawa, Hotel Radisson Blu ul. Grzybowskiej 24

Dnia 03 listopada odbędzie się czwarte Sympozjum Stali Nierdzewnych skierowane swoją tematyką do polskiego rynku stali odpornych na korozję.
Organizatorem tego cyklicznego spotkania branżowego jest wydawnictwo Focus Nierdzewne Sp. z o.o. przy wsparciu Verlag Focus Rostfrei GmbH. Tematem przewodnim IV Sympozjum Stali Nierdzewnych jest „Innowacyjne materiały dla rynków rozwijających się”. Sympozjum poruszać będzie zagadnienia dotyczące zarówno obecnej sytuacji na rynku polskim oraz europejskim, jak i przedstawiać aktualne trendy, innowacyjne rozwiązania oraz sposoby poszukiwania nowych strategii rozwojowych na rynku polskim.
Partnerem IV. Sympozjum Stali Nierdzewnych są: Nova Trading S.A. oraz BTH Import Stal Alicja Kotarba oraz Roba Metals Polska Sp. z o.o.

Ekspansywny rozwój polskiego rynku stali nierdzewnych i dynamicznie zmieniające się warunki efektywnego na nim funkcjonowania wymagają od uczestników tej branży ciągłego pogłębiania wiedzy i pozyskiwania nowych informacji, wymiany poglądów i doświadczeń we własnym środowisku. Organizując już czwartą edycję Sympozjum Stali Nierdzewnych po raz kolejny wychodzimy naprzeciw potrzebom polskiego rynku , tworząc platformę informacji rynkowych.

Spotkanie w szerokim gronie ekspertów pomoże zdobyć nowe, świeższe spojrzenie na obecną sytuację w branży, pozyskać nowych kontrahentów oraz pogłębić dotychczasowe kontakty.
Sympozjum adresowane jest do przedstawicieli producentów, dystrybutorów: importerów i handlowców oraz do przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję. W roli prelegentów spotkania nie zabraknie znanych autorytetów z branży rynku polskiego, jak i europejskiego, którzy swoją empiryczną wiedzą zechcą podzielić się z zebranymi na konferencji słuchaczami.

Sympozjum, tak jak dotychczas, będzie trwało jeden dzień, od rana do godzin popołudniowych, w trakcie którego, oprócz bogatych w treść wykładów, znajdzie się też miejsce na indywidualne rozmowy, biznesowe spotkania i swobodniejsze dyskusje, np. podczas przerwy kawowej, czy też lunchu w eleganckiej restauracji Ogrodowej warszawskiego Hotelu Radisson Blu.
Mamy nadzieję, że na kolejnej edycji Sympozjum zaszczyci nas swoją obecnością równie liczne grono ekspertów.

Koszt uczestnictwa wynosi 375 PLN netto / osobę, bez noclegu

Program Sympozjum*

czwartek – 03 listopada 2011
*organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

  • 8.00 – 9.00 Rejestracja gości
  • 9.00 – 9.15 Oficjalne otwarcie
  • 9.15 – 10.45 Pierwsza sesja wykładów
  • 10.45-11.30 Przerwa kawowa
  • 11.30-13.00 Druga sesja wykładów
  • 13.00-14.00 Lunch
  • 14.00-15.30 Trzecia sesja wykładów
  • 15.30 Zakończenie i podziękowanie

Kontakt

Agnieszka Ludwig
Tel: 514 657 518
E-mail: a.ludwig@focus-nierdzewne.com
www.sympozjum-stali-nierdzewnych.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *