Archiwa tagu: Sympozjum Stali Nierdzewnych

IV Sympozjum Stali Nierdzewnych w Polsce 2011

IV Sympozjum Stali Nierdzewnych.
03 listopada 2011 roku.
Warszawa, Hotel Radisson Blu ul. Grzybowskiej 24

Dnia 03 listopada odbędzie się czwarte Sympozjum Stali Nierdzewnych skierowane swoją tematyką do polskiego rynku stali odpornych na korozję.
Organizatorem tego cyklicznego spotkania branżowego jest wydawnictwo Focus Nierdzewne Sp. z o.o. przy wsparciu Verlag Focus Rostfrei GmbH. Tematem przewodnim IV Sympozjum Stali Nierdzewnych jest „Innowacyjne materiały dla rynków rozwijających się”. Sympozjum poruszać będzie zagadnienia dotyczące zarówno obecnej sytuacji na rynku polskim oraz europejskim, jak i przedstawiać aktualne trendy, innowacyjne rozwiązania oraz sposoby poszukiwania nowych strategii rozwojowych na rynku polskim.
Partnerem IV. Sympozjum Stali Nierdzewnych są: Nova Trading S.A. oraz BTH Import Stal Alicja Kotarba oraz Roba Metals Polska Sp. z o.o.

Czytaj dalej

Sympozjum Stali Nierdzewnych

IV Sympozjum Stali Nierdzewnych w Polsce 2011

Sympozjum Stali Nierdzewnych.
20 listopada 2008 roku.
Katowice, Hotel Monopol ul. Dworcowa

Dnia 20 listopada 2008 odbędzie się sympozjum poświęcone stali nierdzewnej.
Celem jest omówienie sytuacji na rynku stali nierdzewnych, aktualnych trendów oraz nowych rozwiązań w stosowaniu stali nierdzewnej.
Spotkanie adresowane jest do producentów, importerów, dostawców oraz innych związanych z branżą. Sympozjum jest jedną z niewielu okazji na poszerzenie swoich wiadomości na ważne tematy związane ze stalą nierdzewną. Jest również okazją do spotkania grona ekspertów oraz osób związanych z branżą z całej Polski.

Czytaj dalej