Współpraca z portalem

Ponad 100 000 unikanych użytkowników… Baza wiedzy, forum, dział ekspertyz, pytania do eksperta…  90 artykułów, 100 pytań do eksperta, baza firm, analizy problemów…

Portal stalnierdzewna.com jest największą bazą wiedzy dotyczącą nierdzewki w Polsce. W zeszłym roku odwiedziło nas ponad 100 000 unikalnych użytkowników szukających wiadomości na temat stali nierdzewnej, a ilość odwiedzin w tym roku cały czas się powiększa. Jesteśmy doceniani w branży metalowej na różnych stopniach zainteresowania: produkcji, przetwarzania czy też obróbki. Portal nasz stał się marką i podstawą wiedzy zarówno dla studentów jak i profesorów na Uczelniach Technicznych. Państwa opinie i wskazówki pomagają nam cały czas ulepszać nasz portal – aby wiadomości były przedstawiane w sposób prosty i zrozumiały, a jednocześnie dla Państwa atrakcyjny.

Dziękujemy bardzo wszystkim za zaufanie.

Jeżeli uważają Państwo, że za pomocą tego portalu mogą rozpropagować własną działalność czy też produkty – serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa satysfakcjonującą ofertę – dzięki której trafimy do naszych odbiorców z wspólnie przygotowanymi informacjami.

Oferujemy Państwu:

  • subdomenę nazwa_firmy.stalnierdzewna.com – w której wspólnie przygotujemy źródło informacji Państwa firmy. strony, która będzie podstawową wizytówką Państwa firmy.
  • rozszerzony wpis w katalogu firm – obejmujący szczegółową ofertę i opis działalności firmy wraz ze zdjęciami, opisami, kontaktami i innymi materiałami,
  • artykuły sponsorowane,
  • możliwość patronatu nad działami
  • sponsoring działu FORUM, BAZY WIEDZY jak i działu porad eksperta,
  • reklamę na naszym portalu,
  • uruchomienie sklepu online.

Oprócz wyżej wymienionych informacji – jesteśmy otwarci na współpracę i oferty. Czekamy na Państwa zapytania.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.

Co mi da wykupienie subdomeny stalnierdzewna.com
Dzięki subdomenie stalnierdzewna.com – wspólnie przygotujemy źródło informacji Państwa firmy. Serwis ten jest szczególnie skierowany do osób, które chcą zaistnieć w globalnej sieci. Atrakcyjny adres twoja_nazwa.stalnierdzewna.com kierujemy głównie do firm związanych z rynkiem stali nierdzewnych w Polsce. Nie macie Państwo własnej strony? Przygotujemy ją dla Was. Oferujemy pomoc w przygotowaniu strony, która będzie podstawową wizytówką Państwa firmy.