„Time for Stainless!” – Polskie Forum Stali Nierdzewnych

Dnia 11 października br. w angelo Hotel Katowice odbędzie się Polskie Forum Stali Nierdzewnych – spotkanie organizowane przez wydawnictwo Focus Nierdzewne dla polskiej branży stali odpornych na korozję. Tegoroczne motto Forum brzmi „Time for Stainless! Nowe wyzwania, szanse i zagrożenia”.

 

Polskie Forum Stali Nierdzewnych skierowane jest swoją tematyką do polskiego rynku stali angelo-_pfsn_2012odpornych na korozję – poruszać będzie nie tylko zagadnienia dotyczące sytuacji gospodarczej na rynku stali nierdzewnych, ale przede wszystkim przedstawiać trendy, innowacyjne rozwiązania, szanse i zagrożenia w aktualnych zastosowaniach, oraz sposoby poszukiwania nowych wyzwań i strategii.

Ekspansywny rozwój polskiego rynku stali nierdzewnych i dynamicznie zmieniające się warunki efektywnego na nim funkcjonowania wymagają od uczestników tej branży ciągłego pogłębiania wiedzy i pozyskiwania nowych informacji, wymiany poglądów i doświadczeń we własnym środowisku. Organizując Polskie Forum Stali Nierdzewnych po raz kolejny wychodzimy naprzeciw potrzebom polskiego rynku , tworząc platformę informacji rynkowych.

Spotkanie w szerokim gronie ekspertów pomaga zdobyć nowe, świeższe spojrzenie na obecną sytuację w branży, pozyskać nowych kontrahentów oraz pogłębić dotychczasowe kontakty. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli producentów, dystrybutorów: importerów i handlowców oraz do przetwórców i użytkowników stali odpornych na korozję. W roli prelegentów spotkania nie zabraknie znanych autorytetów z branży rynku polskiego, jak i europejskiego, którzy swoją empiryczną wiedzą zechcą podzielić się z zebranymi na konferencji słuchaczami.

Polskie Forum Stali Nierdzewnych będzie trwało jeden dzień, od rana do godzin popołudniowych, w trakcie którego, oprócz merytorycznych wykładów, znajdzie się też miejsce na indywidualne biznesowe spotkania i swobodniejsze dyskusje – podczas przerwy kawowej oraz lunchu w eleganckiej restauracji Sunlight Hotelu angelo.

Angelo Hotel Katowice,
11 października 2012 

Koszt uczestnictwa wynosi 375 PLN netto / osobę, bez noclegu.

Formularz rejestracyjny znajduje się w zakładce 'Zgłoszenie’.
Przyjmujemy zgłoszenia również na adres e-mail: info@focus-nierdzewne.com
lub pod numerem telefonu: 32/735 03 71, fax: 32/735 03 72

Kontakt

Agnieszka Ludwig
Tel: 514 657 518
E-mail: a.ludwig@focus-nierdzewne.com
www.sympozjum-stali-nierdzewnych.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *